Program FIT KID

Podpora zdravého pohybu a kondice u dětí

Na naší klinice intenzivně vnímáme význam pohybu pro každého jedince již od raného dětství.

Zlepšování zdraví a kondice mládeže pomocí specializovaných programů je klíčovým cílem JM Clinic. Děti, které žijí aktivním životním stylem, jsou ve srovnání se svými „sedavými“ vrstevníky zdravější fyzicky i psychicky. Aktivní a fyzicky zdatné děti dosahují lepších studijních výsledků a mají méně problémů s chováním. Vzděláváním a motivováním dětí k aktivnímu životu jim pomáháme předcházet civilizačním nemocem, vytvářet zdravé sebevědomí a respekt mezi vrstevníky. 

Velmi aktivním dětem (často závodním sportovcům) pak nabízíme komplexní preventivní a sportovní prohlídky, které slouží hlavně k odhalení poruch hybného systému, nemocí srdce a dalších orgánů či k prevenci a řešení syndromu chronického přetížení. Pomáháme tak snižovat riziko úrazů a sportovních komplikací, snažíme se najít optimální řešení, aby vaše děti měly radost a možnost zdravého pohybu po celý život. 

Pohybové lekce pro děti probíhají zábavnou a věku přiměřenou formou a to individuálně, s rodiči či v malých skupinkách dětí.

DSC_9369.JPG

strelcova_kruh.png

Kurzy pro děti vede v JM Clinic i Mgr. et Bc. Martina Střelcová. Díky jejímu mezioborovému vzdělání ve fyzioterapii, speciální pedagogice a v odborných kurzech nabízíme také unikátní metodu Neurovývojová stimulace.  Ta je velmi účinnou metodou při léčbě specifických poruch učení a chování, psychomotorickém neklidu, vadném držení těla či při špatném zvládání stresových situací. Metoda je vhodná nejen pro děti a dorostence, ale i pro dospělé. 

Sportovní prohlídky provádějí zkušené tělovýchovné lékařky, péči o hybný systém vašich dětí zajišťují zkušení fyzioterapeuté.

Kontaktujte nás!

Zdroj dynamické sekce: Kontaktní formulář (Formulář)