Filosofie JM Clinic

„Rozumět znamená pomáhat“ 

– prof. Zdeněk Matějček

Naším posláním je nacházet a řešit skutečné příčiny potíží našich klientů. Zakládáme si na kvalitním vzdělání a empatickém přístupu celého týmu, kterým motivujeme všechny generace k pěstování aktivního životního stylu, k zodpovědnosti za své zdraví, ke klidu a celkové spokojenosti. Věříme, že exkluzivní zázemí Farmy Hvozd, klid a síla malebné krajiny Lužických hor podporuje léčebné výsledky. 

Věříme, že díky vysoké odbornosti našeho týmu a jedinečnému prostředí dokážeme trvale zlepšit životní styl a zdraví našich klientů.

DSC05832.jpg

Historie JM Clinic

Myšlenka na vybudování kliniky JM Clinic se zrodila ze života zakladatele Farmy Hvozd Jiřího Maršáka.  

Jiří Maršák se narodil v roce 1986 s těžkým tělesným handicapem. Díky své houževnatosti, pokrokům v rehabilitační medicíně, péči renomovaných odborníků, včetně váženého prof. Matějčka, péči a podpoře rodičů, prarodičů i sourozenců prožil plnohodnotný osobní, pracovní i sportovní život. 

Jirkovým snem bylo vytvořit rehabilitační zařízení, které pomůže lidem s různými osudy a problémy zpět do normálního života. Jirka Farmu Hvozd budoval se svým otcem vlastníma rukama až do roku 2020. Těsně po otevření Farmy Hvozd ale Jiří odešel do Království Božího… Myšlenka však žije dál a zůstala v rodině – chod Farmy Hvozd dále vede otec Dalibor, ředitelkou JM Clinic je sestra Sylvie. 

Věříme, že je Jirka s naší prací spokojen a že se nám podaří jeho sny naplnit.

marsakovi.JPG