Estetická a regenerativní medicína

Staráme se o vaši krásu a půvab

Společně s našimi odborníky z Dermaline clinic podporujeme a necháváme vyniknout vaši krásu a jedinečnost. 

Skvělé výsledky estetických výkonů jsou často stimulem ke spokojenému a aktivnějšímu životu. Jsou jedinečnou podporou dokonalé svěžesti, krásy a zdraví.

DSC05643.jpg

S čím vám můžeme pomoci?

Exion Face

Dermální výplně


Neinvazivní procedury

EXION mikrojehličková radiofrekvence

Rychlé a efektivní omlazení pleti.

Rychlé a efektivní řešení akné a jizev po akné.

Rychlé a efektivní řešení strií a povislé kůže kdekoliv na těle.

Téměř bez bolesti a rekonvalescence.

exion_mikrojehlicky_2.png

před_po_web.png

EXION Fractional RF je technologie, která kombinuje proceduru mikrojehličkování se současnou aplikací tepelné energie do oblasti kůže a podkoží. Mikrojehličkování stimuluje pokožku k rychlé regeneraci a obnově, tepelný účinek podporuje novotvorbu a reorganizaci kolagenových a elastinových vláken a zvyšuje produkci kyseliny hyaluronové. V oblasti obličeje tak můžete spatřit okamžitý a dlouhotrvající efekt omlazení, projasnění a zlepšení kvality kůže. Metoda je skvělým řešením mnoha forem akné a jizev po akné. V oblasti dalších tělesných partií (např. břicho, podbradek, krk či dekolt) je mikrojehličková radiofrekvence výbornou metodou péče o strie a tonizace kůže. Jedině tato metoda umožní průnik stimulační energie až do hloubky 8 mm.

Ošetření probíhá vždy po konzultaci s lékařem. K dosažení optimálních výsledků je obvykle zapotřebí proceduru alespoň 2–5 opakování. Procedura je minimálně bolestivá a je možné ji provádět celoročně. Skvělé výsledky můžete dále podpořit termoradioliftingem či termoradiolipolýzou přístrojem EXION Body / Face, plazmaliftingem, biostimulátory, manuálním liftingem a lymfodrenážemi, vhodnou kosmoceutikou, či produkty Ma vie element k lokálnímu či celkovému užití.

EXION Face

Omlazení a rozzáření obličeje.

Odstranění otoků a malých tukových vrstviček v obličeji a podbradku.

Skvěle prodlužují délku efektu výplňových materiálů.

Příjemné ošetření bez bolesti.

exion_face.png

EXION Face

Pomůžeme vám omladit a rozzářit váš obličej, krk a dekolt rychle, efektivně a naprosto bezbolestně díky přístrojovému ošetření Exion Face, který kombinuje účinky radiofrekvenčního vlnění s ultrazvukem. Díky současné aplikaci dvou forem fyzikálních podnětů do jedné lokality dochází ke stimulaci tvorby kyseliny mládí (kyselina hyaluronová), kolagenu, odstranění otoků a nechtěných vrstviček tuku v obličeji a podbradku. Po několika sériích ošetření se můžete těšit ze skvělého vyhlazení a zpevnění pokožky. Procedura je perfektním doplňkem dalších našich regeneračně estetických výkonů – manuálních lymfodrenáží či manuálního liftingu, mikrojehličkové radiofrekvence a mininvazivních výkonů. 

Ošetření přístrojem Exion Face významně prodloužuje efekt následně aplikovaných výplňových materiálů. Rádi vám navrhneme kosmoceutické přípravky pro domácí péči, úpravu životosprávy a dostatečnou hydrataci či aromaterapii.

EXION Body

Odbourává tuk a současně zpevňuje kůži v ošetřované oblasti.

Skvělý k ošetření všech tělesných partií.

Naprosto bezbolestné a bez nutnosti rekonvalescence.

Skvělá motivace a start k aktivnímu životnímu stylu a spokojenosti.

exion_body.png

před_po_exion_body.png

Díky současné aplikaci radiofrekvenčního vlnění a cíleného ultrazvuku do ošetřované lokality dochází k významné destrukci tukových buněk a zlepšení kvality a pružnosti kůže. Nemusíte obávat nežádoucího ochabnutí pokožky v důsledku ztráty podkožního tuku, které je časté při běžném hubnutí bez současné tonizace kůže. Skvělé a dlouhotrvající výsledky můžete očekávat již po několika málo pravidelných procedurách.

Jestliže je tato metoda podpořena úpravou životosprávy, jsou výsledky přístrojové termoradiolipolýzy ohromující a trvalé. Ošetření a probíhá vždy po konzultaci s odborníky, kteří sestaví optimální plán procedur. Termoradiolipolýza je velmi komfortní a příjemné ošetření. Kromě důsledné hydratace není potřeba speciální příprava. 

K optimálnímu estetickému výsledku a k podpoře celkového zdraví je možné využít další naše služby- nutriční poradenství, nastavení pohybového plánu, manuální lymfodrenáže, cvičení pod dohledem fyzioterapeuta, posílení svalů přístroji EMSCULPT a EMSELLA. V indikovaných případech je samozřejmostí podpůrná farmakoterapie nadváhy a obezity.

EMSCULPT

Tvarování postavy posílením svalů a redukcí tuku – bez cvičení či jako doplněk cvičení.

Jediná cesta k liftingu hýždí bez operace, jediné řešení břišní diastázy bez cvičení.

Zlepšení efektu tréninku u sportovců.

Skvělá motivace a start k aktivnímu a snazšímu cvičení

emsculpt_aplikace.png

před_po_emsculpt.png

EMSCULPT je unikátní přístroj generující intenzivní elektromagnetické pole. Silný elektromagnetický stimul dráždí nervosvalové ploténky vůlí ovladatelných svalů, a tím vyvolává svalové kontrakce v ošetřované svalové skupině. 

Na našem pracovišti rádi používáme EMSCULPT i v rámci fyzioterapie a péče o sportovce, kteří jej často vyhledávají jako podporu svého silového tréninku. Ošetření je bezbolestné, nevyžaduje žádnou rekonvalescenci, pár dní po ošetření můžete cítit mírnou svalovou únavu, která je ale běžná i při aktivním cvičení. 

Přístrojem EMSCULPT je možné podpořit svalstvo břicha, zad, hýždí, stehen, lýtek či paží. K posílení středu těla kombinujeme EMSCULPT s přístrojem EMSELLA, k dokonalému tvarování postavy je možné využít termoradiolipolýzu přístrojem EXION Body. Zlatým standardem naší komplexní péče jsou ucelené programy navržené k hubnutí (úprava stravy, pohyb, psychoterapie, farmakoterapie) a zvýšení kondice. 

Ošetření EMSCULPT vždy předchází konzultace s lékařem, který navrhne plán vašich procedur a vhodná režimová opatření. Vlastní ošetření přístrojem EMSCULPT vedou zkušení fyzioterapeuté, kteří nejenže zajistí hladký a optimální průběh procedury, ale také váš pohybový aparát nejdříve vyšetří a připraví vaše tělo na přístrojové cvičení.

1.png
2.png
3.png

EMSELLA

Unikátní řešení inkontinence u žen i mužů, zlepšení sexuálních funkcí.

Komplexní posílení a úprava funkce svalů pánevního dna bez cvičení.

Jedinečná metoda podporující výsledky aktivního cvičení pánevního dna.

Naprosto komfortní ošetření pro muže i ženy.

Emsella

Emsella – před a po

EMSELLA je novinkou v léčbě inkontinence a sexuálního zdraví a skvělou metodou při posilování středu těla. EMSELLA je unikátní přístroj generující intenzivní elektromagnetické pole. Silný elektromagnetický stimul dráždí nervosvalové ploténky vůlí ovladatelných svalů pánevního dna, a tím vyvolává jejich svalové kontrakce. Následně po sérii ošetření dochází k jejich posílení a normalizaci funkce.

Správná funkce svalů pánevního dna je zásadní pro podporu pánevních orgánů, udržení moči a sexuálního zdraví. Svaly pánevního dna jsou často ochablé a špatně funkční zejména v důsledků porodů, hormonálních změn v menopauze, po operačních výkonech či při celkové rekondici.

EMSELLA nabízí komfortní řešení stresové i urgentní inkontinence u žen, inkontinence u mužů po problémech v oblasti prostaty, zlepšuje intimní zdraví žen i mužů. V kombinaci s přístrojem EMSCULPT je skvělou metodou ke zlepšení držení a síly středu těla bez tradičního posilování. Je výborným doplňkem ke klasickým rehabilitačním postupům posilování pánevního dna, které vás naučí a kterému vás vedou naši zkušení fyzioterapeuté.

Ošetření na přístroji EMSELLA předchází vyšetření lékařem a vlastní léčbu vedou zkušení fyzioterapeuté, kteří nejenže zajistí hladký a optimální průběh procedury, ale také vám před ošetřením upraví svalové dysbalance či kloubní blokády.

Ošetření je zcela komfortní. Pro maximální výsledky je vhodné jej opakovat 5–10x v pravidelných intervalech 2x týdně. Úspěch léčby pravidelně hodnotí náš zkušený zdravotnický tým.

Biostimulační laser

Léčba akné.

Řešení jizev a strií.

Podpora růstu vlasů.

Naprosto komfortní ošetření pro ženy i muže.

Laserová sprcha

Biostimulační laserová sprcha vyvolává v ošetřované pokožce silný protizánětlivý efekt, zvyšuje obranyschopnost pokožky, má příznivý efekt při tvorbě jizev a působí proti otoku. Je skvělým pomocníkem v léčbě akné, alopecie, jizev, strií, růžovky, periorální dermatidy, ekzému, modřin, oparů či bércových vředů.

Ošetření je naprosto komfortní a bezbolestné. Pro maximální efekt je nutné proceduru v pravidelných intervalech 2–3 dnů několikrát opakovat. Laserová léčba je vhodným doplňkem dalších regeneračně estetických procedur.

Kosmoceutika

Kosmoceutické produkty mají obecně silnější účinek na pokožku než běžná kosmetika.

Díky obsahu vyšší koncentrace aktivních látek mohou pronikat do hlubších vrstev kůže, a tím poskytovat výraznější a dlouhodobější výsledky, umožňují intenzivní a cílenou péči o pleť.

Kosmoceutické produkty obsahují vysoce efektivní složky, jako je retinol, hydrochinon či kyselina glykolová, které redukují vrásky, léčí akné, zmírňují hyperpigmentace a skvěle zlepšují celkové vzhled obličeje.

laser

Manuální lifting obličeje

Skvělé pro dosažení naprosto přirozeného a mladistvého vzhledu.

Jedinečná podpora efektu dalších regeneračně estetických procedur.

Příjemná a relaxační hmatová technika prováděná zkušenými zdravotníky.

manualni_lifting_obliceje.png

Manuální lifting obličeje je velmi efektivní a příjemná metoda k vyhlazení mimických vrásek, podpoře výživy a regenerace pleti, snížení projevů únavy, uvolnění mazových a potních žláz. Metoda je volbou pro ty, kteří chtějí získat naprosto přirozený a mladistvý vzhled.

Pro maximální a dlouhodobý efekt je proceduru vhodné pravidelně opakovat či ji kombinovat s dalšími regeneračně estetickými postupy – manuální lymfodrenáží obličeje, termoradioliftingem či mikrojehličkovou radiofrekvencí a kvalitní kosmoceutikou na domácí péči. Stejně jako ke všem regeneračně estetickým výkonům vám rádi navrhneme úpravu životosprávy a dostatečnou hydrataci. Procedura je vyhledávána ženami i muži.

Manuální lymfodrenáž

Slatá klasika v podpoře hubnutí, získání přirozeného a mladistvého vzhledu.

Jedinečná metoda k podpoře efektu dalších regeneračně estetických procedur.

Vhodná k ošetření obličeje i těla.

Příjemná a relaxační hmatová technika prováděná zkušenými zdravotníky.

manualni lymfodrenaz

Manuální lymfodrenáž je jemná hmatová technika napomáhající toku lymfy k uzlinám, kde je následně očištěna a směrována zpět do žilního systému. Tato metoda je skvělým doplňkem i k estetickým výkonům a podpoře hubnutí. Manuální lymfodrenáže podporují regeneraci a vypínání pokožky, zmenšují otoky, podporují hubnutí a navozují celkově svěží pocit. Manuální lymfodrenáž v podání našich zkušených fyzioterapeutů je maximálně účinná a příjemná procedura, kterou je možné ošetřit většinu tělesných partií.

Miniinvazivní estetické výkony

Celé spektrum nechirurgických zákroků provádí zkušení lékaři přímo v JM Clinic. Postarají se o krásu vašeho obličeje, těla i vlasů.

Vyhlazení vrásek

Pro účinné vyhlazení vrásek používáme osvědčený a oblíbený protein, který uvolňuje sval v ošetřené oblasti,, a to blokováním přenosu nervových impulsů z nervového zakončení na svalové vlákno.

Po aplikaci a uvolnění svalového napětí dochází k vyhlazení vrásek a obnovení mladistvého vzhledu.

Dermální výplně

Používají se k léčbě vrásek a míst, kde v kůži dochází v důsledku atrofie podkoží k výraznější ztrátě na objemu, a tím k defektům tvaru a kontur postižených oblasti. Výplně lze využít také k modelaci požadovaných oblastí – například rtů, rukou atd. 

Výplně (tzv. fillery) jsou vyrobeny z kyseliny hyaluronové, která je základní a přirozenou složkou mezibuněčné hmoty, a to nejen kůže ale i jiných  pojivových tkání. Další složkou výplně je anestetikum, které snižuje lokální dyskomfort v ošetřené oblasti. 

Na našem pracovišti používáme jen výplně nejvyšší kvality.

Profhilo – Ošetření kyselinou hyaluronovou

Toto ošetření je určené pro léčbu ochablé pokožky obličeje, krku a těla. Jeho působení je založeno na remodelaci kolagenních a elastických vláken kožní matrix. 

Obsahuje vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové (64 mg/ 2 ml)..

Chemický peeling

Chemický peeling má až překvapivě dlouhou historii – používal se již ve starém Egyptě pro omlazení a regeneraci pokožky. Vyhladí jemné vrásky, sjednotí barevný tón pokožky, zjemní pokožku, zvyšuje obsah kolagenu a elastinu v kůži, má pozitivní vliv na mastnou pokožku a kůži postiženou akné.

Péče o vlasy

V péči o krásné vlasy využíváme tzv. A-PRP (aplikace autologní plazmy obohacené o krevní destičky), jež pomáhá nastartovat regenerační proces vlasových folikulů, zlepšuje prokrvení pokožky v aplikované oblasti a iniciuje růst a obnovu vlasové tkáně.

Odstranění nadměrného pocení

Hyperhydróza neboli nadměrné pocení (nejčastěji v oblasti podpaží) je možné ovlivnit aplikací proteinu. Malé dávky jsou vpichovány do pokožky, čímž dochází k blokování nervového zásobení apokrinních potních žláz a  ke snížení produkce potu.

Péče po chirurgickém plastickém zákroku

Mezioborová péče plastického chirurga a rehabilitačních specialistů je cestou k hladkému průběhu estetických výkonů.

Předoperační péče je významná pro nekomplikovaný průběh operačních výkonů. Osvojení si režimových opatření je nezbytnou součástí estetických procedur. 

Pooperační péče je klíčem k rychlému průběhu rekonvalescence po estetické operaci.  Vede k optimalizaci operačních výsledků.

DSC05666.jpg

Ceník

Mikrojehličková radiofrekvence EXION od 9 500 Kč
Radiolifting EXION od 3 300 Kč
Radiolipolýza EXION od 2 200 Kč
EMSCULPT od 8 000 Kč
EMSELLA od 1 400 Kč
Biostimulační laser od 350 Kč
Aplikace BTX od 2 000 Kč
Dermální výplně  od 7 000 Kč
Plasmaterapie, PRP / PRF od 5 000 Kč
Mezoterapie, Skinboostery, Biostimulátory od 3 000 Kč
Chemický peeling od 2 000 Kč
Manuální lifting obličeje od 1 900 Kč
Manuální lymfodrenáž obličeje od 1 500 Kč

KOMPLETNÍ CENÍK

Kontaktujte nás!

Zdroj dynamické sekce: Kontaktní formulář (Formulář)