Hubnutí a kondice

Řešením nadváhy či obezity i nízké fyzické kondice pro zkvalitnění vašeho života

Zakládáme si na individuálním a empatickém přístupu ke všem našim klientům

Máme bohaté zkušenosti s řešením nadváhy, obezity a nízké fyzické zdatnosti, které jsou významnými rizikovými faktory pro rozvoj civilizačních nemocí.  Náš koncept Hubnutí a kondice je vytvořen k dosažení dlouhodobého snížení hmotnosti, minimalizaci rizik a komplikací souvisejících s obezitou a ke zvýšení tělesné výkonnosti. Chceme, aby pohyb a změna životního stylu byla co nejpříjemnější a tudíž trvale udržitelná.

Naše péče vyniká komplexností a empatií.

Klienti jsou v péči lékařů z různých oborů (internistů, tělovýchovných a rehabilitačních lékařů, podologů, psychosomatika, kardiologa či diabetologa/obezitologa), fyzioterapeutů a nutričního poradce. Léčebné plány jsou sestaveny vždy podle individuálních potřeb klienta a jsou vedeny příjemnou a trvale udržitelnou formou.  V léčbě kombinujeme vhodnou pohybovou aktivitu, úpravu jídelníčku, psychosomatickou medicínu, moderní léky, přístrojovou léčbu EXION Body (radiolipolýza kombinovaná s cíleným ultrazvukem), ruční lymfodrenáže i aromaterapii. Spolupracujeme s plastickým chirurgem a centry bariatrické chirurgie. 

Našim klientům nabízíme jednotlivé konzultace či efektivnější ucelené programy. 

Jsme součástí projektu netloustneme.cz.

Úprava pohybové aktivity

hubnuti_kondice2.png

Zdravý pohyb jde ruku v ruce se zdravým stravováním, aktivním životním stylem, efektivní redukcí hmotnosti a zvyšováním fyzické kondice. Zvýšení fyzické kondice je jedinou možností, jak zábranit snížení bazálního metabolismu, zodpovědného právě za časté selhání ostatních léčebných postupů, tzv. jojo efektům.

Naše klienty vedeme především k radosti z pohybu. 

Téměř pro každého klienta je náš tým tělovýchovných lékařů, fyzioterapeutů a podologů schopen najít bezpečný, zábavný a zdravý pohyb. 

Klienty dlouhodobě vedeme a motivujeme k udržení aktivního života. Výsledky společné práce objektivně hodnotíme pomocí sledování kvality života i pomocí zátěžových testů. 

Moderní léky

Nadváha a obezita jsou chronickou a závažnou nemocí těla i duše, které je třeba léčit dříve, než dojde k rozvoji jejich komplikací (cukrovka, infarkty, bolesti zad, deprese, neplodnost, nádory a mnohé další). Stejně tak jako k řešení jiných nemocí, je dnes široká škála účinných léků určených k léčbě nadváhy a obezity. Indikují-li léčbu tzv. antiobezitiky zkušení lékaři, je léčba obezity pro pacienta výrazně snažší, rychlejší, efektivní a dlouhodobá.

Samozřejmostí je také léčba případných přidružených nemocí (vysoký krevní tlak, cukrovka, vysoký cholesterol apod.)

Psychosomatická medicína

Naší zásadou je celostní přístup k pacientovi s nadváhou či obezitou, neboť psychická složka obezity má mimořádný vliv na její vznik i léčbu. Proto využíváme i znalosti z psychosomatické medicíny, akupunktury, čínské medicíny i homeopatie.

Celostní medicínou se zaměřenám na psychosomatiku se na JM Clinic zabývá MUDr. Lucie Horáková, atestovaná lékařka z neurologie, rehabilitace a tělovýchovného lékařství, absolventka řady prestižních vzdělávácích kurzů a stáží..

horakova_kruh.png

Úprava jídelníčku

Jedním ze základních kroků k redukci hmotnosti je úprava jídelníčku, se kterou našim klientům pomáháme. 

Zásahy do stávajícího jídelníčku jsou pozvolné a vždy respektují zvyklosti stravování našich klientů. Změny v pitném a stravovacím režimu doporučujeme s ohledem na individuální léčebné cíle, přidružené nemoci, věk i fyzickou aktivitu. 

Jedině rozumnými změnami je možné hubnout bez stresu, zdravě a natrvalo.

DSC04952.jpg

Přístrojová redukce tuku

Jsme si jisti, že okamžitě viditelné výsledky přístrojové léčby EXION Body, Emsculpt či Emsella mohou pomoci nastartovat pozitivní změnu k aktivnímu životnímu stylu, být motivací a podporou během už probíhající změny.

EXION Body

Pro efektivní odbourávání tuků a řešení povislé kůže těla i obličeje po redukci hmotnosti využíváme revoluční přístroj EXION Body, který pracuje na principu termoradiolipolýzy kombinované s cíleným ultrazvukem. EXION Body je průlomovým řešením pro neinvazivní odbourávání tuků v problematických partiích jako jsou břicho, hýždě, stehna, záda, podbradek a mnohých jiných.

Díky současné aplikaci radiofrekvenčního vlnění a cíleného ultrazvuku do ošetřované lokality může už po pěti procedurách dojít k odbourání až 60 % tuku v ošetřované oblasti (2 konfekční velikosti). Protože tuková buňka má malou schopnost se množit, jsou výsledky dlouhodobé.

Pro další zlepšení výsledků přístrojové lipolýzy je optimální terapii kombinovat s posílení svalů přístrojem Emsculpt či Emsella a dalšími fyzioterapeutickými procedurami a změnou životního stylu.

DSC05466.jpg

Emsculpt_PIC_Unit_1485_EN100.png

EMSCULPT

EMSCULPT je unikátní přístroj generující intenzivní elektromagnetické pole. Silný elektromagnetický stimul dráždí nervosvalové ploténky vůlí ovladatelných svalů, a tím vyvolává svalové kontrakce v ošetřované svalové skupině. Na našem pracovišti rádi používáme EMSCULPT i při podpoře hubnutí a tvarování těla. Emsculpt skvěle podpoří a urychlí výsledky běžného cvičení, které je zásadní pro zlepšení kondice, urychlení metabolismu a hubnutí. Přístrojem EMSCULPT je možné podpořit svalstvo břicha, zad, hýždí, stehen, lýtek či paží. K posílení středu těla a pánevního dna kombinujeme EMSCULPT s přístrojem EMSELLA. Chcete-li co nejefektivněji odstranit tuk v partii, která vás trápí, doporučujeme před ošetřením Emsculpt doplnit termoradiolipolýzu přístrojem Exion Body.

EMSELLA

EMSELLA je unikátní přístroj generující intenzivní elektromagnetické pole. Silný elektromagnetický stimul dráždí nervosvalové ploténky vůlí ovladatelných svalů pánevního dna, tím vyvolává svalové kontrakce,  které vedou k posílení a zlepšení funkce pánevního dna, včetně svěračových funkcí v okolí močové trubice. Emsella je řešením i nechtěného úniku moči při cvičení a je tak mimořádně důležitým pomocníkem v překonávání obav a překážek ke cvičení u žen i mužů trpících inkontinencí. Přístrojové ošetření Emsellou je možné kombinovat s přístrojem EMSCULPT, který je určený pro posílení a tvarování těla v oblasti břicha, zad, hýždí, stehen, lýtek či paží.

BTL_Emsella_PIC_Unit.jpeg

Manuální lymfodrenáže

lymfodrenaz.png

Lymfodrenáž je jemná hmatová technika napomáhající toku lymfy k uzlinám, kde je následně očištěna a směřována zpět do žilního systému. 

Tato metoda zvyšuje funkci obranného systému, pomáhá proti otokům, chronické únavě a podporuje regeneraci tkání. Je vhodná i při detoxikaci, podpoře hubnutí a řešení celulitidy.

Aromaterapie

Čichový vjem dokáže vyvolat nejsilnější a nezapomenutelnou emoci. Díky propojení odborné péče se speciálně připravenou vůní pro naše klienty jsme schopni podpořit motivaci a radost ze změny životního stylu. 

Aromaterapií podporujeme naši léčbu společně s aromaterapeutkami ze studia Floriemi.

Ceník

Analýza tělesného složení vč. konzultace (30 min.) 900 Kč
3měsíční program Hubnutí a kondice 8 500 Kč
6měsíční program Hubnutí a kondice 15 500 Kč
Psychosomatická konzultace od 900 Kč
Laboratorní vyšetření od 1 800 Kč
Aromaterapie 270 Kč

KOMPLETNÍ CENÍK

Kontaktujte nás!

Zdroj dynamické sekce: Kontaktní formulář (Formulář)